reklama
7
wywiad pt. "Lech Kaczyński: Chory system pewnych elit""- Za to, że Lepper i Giertych zostali wicepremierami, odpowiedzialność ponosi PO. To oczywiste."Prezydent RP Lech KaczyńskiChyba to wystarczy by więcej taki człowiek nie był prezydentem. To wygląda jak by ten człowiek żył w innym świecie - w swoim małym domku gdzieś na zadupiu - i nie dostrzegał rzeczywistości go otaczającej.

Comments

 1. 0

  KrzysztofKotowski 4374 days ago Permalink

  No może nie całkowitą winę, ale jednak częściowo tak. Przypomnijmy sobie tylko okres wyborów i spodziewaną koalicję POPiS. Wybory kto wygrał? PiS. Kto stawiał warunki i rządał dla siebie ministerstw "siłowych"? PO.
  Jestem gotów się założyć o wielką kwotę, że gdyby role się odwróciły Platforma w ten sam sposób (gdyby PiS stawiał warunki i rządał) potraktowałaby potencjalnych koalicjantów. Poza tym każda partia, która zwyciężyłaby w wyborach - z punktu widzenia strategicznego - nie postąpiłaby inaczej niż piS w stosunku do PO. Nie może być tak, że ktoś kto zajmuje drugą lokatę siada w "moim" samochodzie za kierownicą. Za co? W nagrodę? A ja co? Bedę tylko tyłek wozić i patrzeć gdzie ten kierowca mnie zawiezie? Bez przesady, taki głupi to ja nie jestem. Może i głupi, ale nie aż tak.

 2. 0

  KrzysztofKotowski 4374 days ago Permalink

  I jeszcze jedno.
  Jeżeli PO nie chciałaby pasażerem, tylko kierowcą, to na tego pasażera "załapały się": LPR i Samoobrona.

 3. 0

  KrzysztofKotowski 4374 days ago Permalink

  I jeszcze jedno (ostatnie)
  Prezydent powołuje tylko ministrów, nominuje ich jednak ktoś inny. Pytanie postawione w tytule w dalszym ciągu jest bez odpowiedzi!

 4. 0

  monter 4374 days ago Permalink

  1. To jest śmieszne tłumaczenie głowy państwa, to tak można by obarczyć winą wielu. 2. Sami powinni przyznać się do błędu a potem doszukiwać się innych przyczyn.

  A tak to wygląda jak by wszyscy inni byli winni a tylko "święty" PiS święta krowa.

  ps. Kierowca decyduje kogo zabrać do swojego pojazdu i on odpowiada za spowodowanie wypadku.

 5. 0

  KrzysztofKotowski 4374 days ago Permalink

  Prosze zwrócić uwagę, że napisałem:
  "No może nie całkowitą winę, ale jednak częściowo tak."
  I wcale nie twierdzę, że PiS jest czysty jak łza.

  Kierowca decyduje kogo... Ale ten stojący na okazji nie chciał jechać. Może i miał rację? A może "zwalniając" miejsce w samochodzie "umożliwił" zabranie dwóch innych, którzy rozpraszali uwge kierowcy, co mogło byc przyczyną wypadku.
  pozdr