reklama
10
witojcie braniewiaki

moim skromnym zdaniem to sponsorzy "dni Braniewa" powinni sie domagac zwrotu kwoty sponsoringu bo jak ja bym dal kase na impreze a gwiazda nie wysteuje to oddajcie kase i nie brac sie za wielkie imprezy, a Pani Bozena z Elbląga juz nie pracuje W CKiWm "Światowid" i pomocy brak dla BCK .powodzenia

Comments

 1. 0

  god 4461 days ago Permalink

  Organizacja Dni Braniewa niestety była na bardzo marnym poziomie i wcale się nie dziwie ze Blue Cafe "olało" występ. Jak by brzmiały ich utwory na takim marnym sprzęcie?

 2. 1

  prowokat123 4461 days ago Permalink

  Mówi się, że prawda leży po środku, ale to wcale nie jest prawda, bowiem prawda leży tam, gdzie leży. Moim zdaniem należałoby dokładnie przyjrzeć się umowie podpisanej z zespołem. Jeżeli organizator nie wypełnił warunków, to niezależnie od zachowania zespołu, on ponosi winę za niewypał z koncertem.

 3. 1

  prowokat123 4457 days ago Permalink

  Słyszałem, że podczas sesji dyrektor BCK wyjaśniał przyczyny zamieszania wokół koncertu zespołu. Podobno cała wina miała leżeć po stronie "Blue Cafe". Ale czy radni dokładnie zapoznali się z całą sytuacją, czy też jak zwykle posłuchali i nic nie zrobili. Może wyjaśnieniem tego zamieszania zajmie się Komisja Rewizyjna? Podobno BCK i tak musi zapłacić 15 tys. zł (z naszych pieniędzy). Koniecznie więc trzeba ustalić kto ponosi winę za takie marnotrastwo.

 4. 1

  hipnoza 4456 days ago Permalink

  moim zdaniem to szybko zniknie z afiszów .zapłacić i zapomnieć taka będzie akcja reakcja. ja mam info z pewnego źródła że to BCK nawaliło. a może poczekać na wynik sprawy sądowej jeżeli takowa się odbędzie? i będzie wszystko jasne. póki co to szkoda mojego prądu na klikanie o tej sprawie krótko /wstyd wstyd wstyd dla braniewa/